środa, 18 kwietnia 2012

Lakier hybrydowy
Co to jest manicure hybrydowy, lakiery hybrydowe?
Manicure hybrydowy to nowość na polskim rynku. Wykonywany jest specjalnymi lakierami, utwardzanymi w lampie UV. Ich główne zalety to trwałość jak żel (do trzech tygodni) oraz szybka i łatwa aplikacja, jak przy tradycyjnym malowaniu paznokci. Poza tym warstwa lakieru jest tak samo cienka jak przy tradycyjnym lakierze do paznokci. 

Jak go ściągnąć?
Wystarczy wacik ze zmywaczem acetonowym. Przyciskamy go do paznokcia n 30-40sek a później podważamy patyczkiem aż zejdzie nam całość.

Według mnie to świetna wiadomość dla posiadaczek lamp UV. Nie mam czasu żeby bawić się w żele,a poza tym moja płytka bardzo się przez nie niszczyła. Do wyboru mamy bardzo dużo kolorów, wystarczy wejść na allegro:Oczywiście wszędzie jest napisane , że najlepiej iść do kosmetyczki , ale to na prawdę jest proste i mamy pięknie lśniące paznokcie bez odprysków przez 3 tygodnie!

Jak to się robi?
1. Zmatowić paznokieć bloczkiem
2. Przemyć cleanerem
3. Nałożyć warstwę Base i utwardzić 2 min w lampie
4. Nałożyć wybrany kolor lakieru żelowego i utwardzić w lampie x2
5. Nałożyć warstwę Base, utwardzić w lampie
6. Przemyć cleanerem
7. Gotowe

Nie wiem jak wy , ale ja już poszukuję swojego koloru i będę zamawiać, bo wolę wydać te 20-30 zł na lakier niż 100zł na kosmetyczkę u której będę siedzieć godzinę,albo dłużej i będę mieć strupy wokół paznokci(już nie raz miałąm taką sytuację przy robieniu żeli).
A wy co o tym myślicie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz